Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
Dyskoteka karnawałowa

 

21.02.2019

 

Popołudnie pełne niespodzianek tak można określić karnawałową dyskotekę, która odbyła się w naszym domu. Przed samym rozpoczęciem trwały „gorączkowe” przygotowania za sprawą Pani Moniki, Eweliny i Małgorzaty, z zakładu fryzjerskiego z Nowego Wiśnicza. Panie wykonały profesjonalne stylizacje fryzur zarówno dziewczyn jak i chłopców. W międzyczasie nasz domowy korytarz zamienił się w taneczną scenę pełną dyskotekowych świateł i muzycznego sprzętu, którym rządził DJ Pema- Przemysław Nowak. A gdy wszystko już było gotowe i rozbłysły pierwsze światła pojawili się też zaproszenie goście-Wychowankowie Domu Dziecka w Bochni. Wspaniałą wspólną zabawę zapewniła nam Pani Agata Nizioł – Centrum Aktywno-Artystyczne „Active-Artist”. Nie mogło tego dnia zabraknąć również przyjemności dla ciała i tutaj spełniały się marzenia dzieci a to za sprawą pani Dagmary Sacha – usługi okolicznościowe „ Fantazja” … pyszna, pachnąca i gorąca fontanna czekoladowa była gwarancją uśmiechu, który na dobre zagościł na naszych twarzach.

Serdecznie DZIĘKUJEMY za obecność i zaangażowanie w przygotowanie dyskoteki dla naszych dzieci oraz wychowanków Domu Dziecka w Bochni.