Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
Tatry- Szpiglasowa Przełęcz 15.06.2018r.

Niezapomniane wspomnienia i wrażenia pozostawiła w nas wycieczka w Tatry Polskie i pierwsze wyjście na szczyt ponad 2000 m n.p.m. Dzień rozpoczął się dla nas wczesnym rankiem od przejazdu z Jasienia do Krakowa po zaprzyjaźnioną z naszym domem grupę pracowników firmy UBS z siedzibą w Zabierzowie. Spakowani, gotowi, czekali już na nas w umówionym miejscu, potem tylko przejazd na Palenice Białczańską i witaj przygodo…..!!!

Przewodnikiem i opiekunem naszej grupy był Pan Adam, który w bardzo profesjonalny sposób prowadził nas na szczyt. I tak wspólnie wędrowaliśmy do Schroniska w Dolinie Pięciu Stawów, Doliną Pięciu Stawów a później na Szpiglasową Przełęcz. Komu brakowało górskich wrażeń w połączeniu z łańcuchami mógł wejść jeszcze wyżej bo na Szpiglasowy Wierch osiągając wysokość 2172 m n.p.m. Wspaniałe widoki skutecznie zrekompensowały trudy wspinaczki. Później zostało nam zejście do schroniska nad Morskim Okiem, przejście do busa i późny powrót do domu.

Było to dla nas niesamowite wyzwanie i przygoda, za którą Serdecznie Dziękujemy pracownikom firmy UBS z siedzibą w Zabierzowie, ponieważ to pozyskane przez niech środki finansowe umożliwiły nam wszystkim wspólne wędrowanie.

Dziękujemy że spełniacie nasze małe, skryte marzenia!!!